2015 - HSV De Ommelanden

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

2015

KG MARTINISTAD > UITSLAGEN
Examen 21 november
Keurmeester: dhr. F. Matekovic

  
GELEIDERHONDRASCERTABCTOTAAL
Gerda SmitEara- alpha van 't HogelandDHVZH54
--54
Klaas MeesterCels von HexenzauberDMVZH
52
--52
Luppo KuperLex van RoyaertDMIPO I 
90
75
71
236
Petra HanssenArax AnibagDMIPO I 
88
78
96
262
Roelf WestraBaika van de LunarishoeveRWIPO II 
99
72
70
241
Gerda Smit- van DijkAicira vom WindmuhlenbergDHIPO III 
88
85
90
263
Desiree WestermolenBabs von BofraDHIPO III 
98
86
93
277
Anna Rozeboom- NolmansAffra vom SombranegraDMIPO I A 
71
-
-
71
Luppo ScheeveEndy van de Groote MaatDMSPH I 
97
-
-
97
Piet JagerBruno van de Groote MaatDMSPH II 
84--84
   
TEAMWEDSTRIJD KG Martinistad 28 juni
Keurmeester: dhr. A. van Yperen
Pw. kort: dhr. R. Immers, Pw. lang: dhr. T. Hop Junior
Spoorlegger: dhr. K. Meester
Wedstrijdleider: dhr.A. Pleiter
GELEIDERHONDPUNTENTOTAALPL.
TEAMDe RoDo's  
Roelf Westra
Baika van Lunarishoeve
93
278
1
Saskia Kosters-de Boer
Eagan v/d Fivelborgh
94
Willem RozeboomDrago v/d Fivelborgh91
TEAM
De Voorsprong  
Hielke Napstra Nero
94
272
2
Monique v.d. HeideByanco Amerigo v.d. Jagersheide
88
Sybe BoumaMonte v. Frieslands Glorie90
TEAM
Drenthe 
Inge de VriesKelsey du Pont de la Sambre
912623
Linda DrenthRusskaja Mechta Otradna Ohota90
Mariska DolfingArrack’s Home Mila81
TEAM
FrieGron
Appie NollesJacco v.h. Groot Weezenland88
261
4
Greetje Melessen-BosmaAragon Perro de Casa Negra84
Willem TjeerdsmaLaser v. Frieslands Glorie89
TEAM
De Taaie Rakkers 
Luppo ScheeveEndy v.d. Groote Maat94
261
5
Gerda Smit-van DijkDolly vom Windmühlenberg87
Petra HanssenArax Anibag80
TEAM
Oude Meuk 
Piet JagerBruno v.d. Groote Maat87
251
6
Luppo KuperEden v.d. Fivelborgh84
Erwin v.d. AaNardo v.d. Annahenhof80
TEAM
Dobermann WG Ambt Delden 
Anita Weekhout Akira van Areshof71
218
7
Erik TwellaarUnsul v.d. Erjolihof
77
Jaap BossewinkelClever van Schuylenburcht70
TEAM
West Friesland 
Joyce Kuijpers
Matong Follow You Follow Me70
201
-
Frits AndrogFemme Fatal Deau v.d. Bielshoeve81
Rosita van DiepenEddy
50
TEAM
Het Belofte Team 
Roy Lamet
Bono v.d. Groote Maat0169
-
Henk WestermolenEens v.d. Wiersdijk83
Peter BrontsemaCenna van het Eldenseveld86
J. Th. v. Vorselen Trofee 12 april
Km. afd A: mevr. I. v. Welie, Km.r afd B: dhr. R. v. Eck, Km. afd C: dhr. F. Matekovic
Pakwerkers: dhr. P. Voermans/ R. Broeders
Spoorlegger: dhr. K. Buijze
Wedstrijdleider: dhr. T. Schilder / R. Brinkman
GELEIDERHONDCERTABCTOTAALPL.
E. BrandsBiko v. Semrowplatz
IPO III83
90
96
269
1
F. de LeuHaydee v.'t Glazenland
IPO III 
94
85
78
257
2
D. WertzAthos v. Beelzebub
IPO III 
96
86
73
255
3
A. v. KemenadeZocco v. Zunderland
IPO III 
7
84
86
248
4
S. Kosters
Eagan v.d. Fivelborgh
IPO III 
74
76
94
244
5
F. HendriksHaskoh v.d. Biezehoeve
IPO III 
88
71
85
244
5
S. v.d. VeenAristo v.d. Pegnitzratzen
IPO III 
92
81
71
244
5
E. AmreinLaika v.h. Retrohof
IPO III 
72
84
87
243
6
W. Rozeboom
Drago v.d. Fivelborgh
IPO III 
20
75
76
--
J. Brandon
Ergo Sum v.'t Haagse Bloed
IPO III 
5----
H. Kors
Ayko v.'t Glazenland 
IPO III 8885---
EXAMEN 11 april
KM: F Matekovic

GELEIDERHONDCERTABCTOTAALKWAL
Rieks van DekkenTessaVZH+--
Gesl.
Ashley MetselaarEsra van AvendiaVZH
+--
Gesl.
Anna Rozeboom-NolmansAffra vom SombranegraVZH
+--
Gesl.
Luppo KuperEros van de FivelborghVZH
+--
Gesl.
Gerda Smit-van DijkAicira vom WindmuhlenbergIPOI979590282ZG
Desirée WestermolenBabs von BofraIPOII977887262G
Luppo ScheeveEndy van de Groote MaatIPOIII948190265G
Luppo KuperEden van de FivelborghIPOIII889184263G
Ronald TempertJerome les Deux PeupliersSPHII88--88G
Diny KraaijerOrka vom SennertalSPHII97--97U

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu