2014 - HSV De Ommelanden

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

2014

KG MARTINISTAD > UITSLAGEN
EXAMEN DV Abt. Stadland 13 december
Keurmeester(s): Dhr. M. Dauks
GELEIDERHONDCERTABCTOTAAL
W. RozeboomDrago v.d. Fivelborgh
IPOIII878992268Geslaagd
NK SPEUREN KG MARTINISTAD 22 november

KM: B. Ekhart
GELEIDERHONDCERTABCTOTAALPLAATS
R. TempertJerome Les Deux Peupliers
SPH II97--971
W. v. Alphen
Briska's Zosca
SPH II 96--962
T. v.d. Hagen
Twister v. AssindiaSPH II 89--893
P. Jager
Bruno v.d. Groote Maat
SPH II 88--884
DKT KG MARTINISTAD 22 november
Beoordelaars: R. Brinkman/L. Kuper
EIGENAARHONDKWALIFICATIEPUNTEN
P. HanssenArax AnibagGeslaagd
A 97
L. Scheeve
Endy v.d. Groote Maat
GeslaagdB 94
DGT KG MARTINISTAD 22 november
Beoordelaars: R. Brinkman/L. Kuper
GELEIDERHONDKWALIFICATIEPUNTEN
A. Metselaar
Esra v. Avendia
Geslaagd
60
J. Wijnja
Xippi
Geslaagd
63
B. Gernaat
Quickly Les Deux Peupliers
Geslaagd
70,5
J. Kosters
Djihn Devita v.d. Fivelborgh
Geslaagd73
Werner Speckmanbokaal Duitsland 11 oktober
Keurmeester afd B: dhr. I Zygmanovski
Keurmeester afd C: dhr. I Zygmanovski
Pakwerkers: dhr. H. Wagner
GELEIDERHONDCERTABCTOTAALPLAATS
W. RozebooomDrago v.d. FivelborghIPOIII-94961901
TEAMWEDSTRIJD 15 juni
Keurmeester: Dhr. T. Jonkers
Pakwerkers: F. v. Aalsburg / C. v. Dinteren
GELEIDERHONDCERTPUNTENTOTAAL
TEAM 7
MARTINISTAD 1
R. Westra
Baika van Lunarisoeve
IPOI93264
S. Kosters
Eagan vd Fivelborgh
IPOIII81
W. Rozeboom
Drago vd Fivelborgh
IPOIII
90
TEAM 6
TEAM 6
W. v. Alphen
Ascomannis Tarek
IPOI
96259
P. Rexhepi
Russkaja Mechta Modny Mustang
IPOI
82
P. Rexhepi
Russkaja Mechta Mera Madera
IPOI
81
TEAM 2
MARTINISTAD 3
L. Scheeve
Endy vd Groote Maat
IPOI
93251
J. Kosters
Djihn Devita vd Fivelborgh
IPOI
82
G. Smit
Aicira vom Windmuhlenberg
IPOI
76
TEAM 5
TEAM 5
W. v. AlphenBrisca’s Zosca

79250
C. v.d. Steen
Drive v. Schuylenburcht
IPOI84
L. Bronder
Ferdinand v.d. Nielbas
IPOIII87
TEAM 1
De Laagvliegers (Martinistad 2)
P. JagerBruno v.d. Groote Maat
IPOIII70248
L. Kuper
Eden v.d. Fivelborgh
IPOIII86
E. v.d. Aa
Nardo v.d. Annahenhof
IPOI92
TEAM 3
BRIELLE 1
E. ElsenaarBriska’s Fumi
IPOI81-
B. Kessels
Djurre van Eysingastate
IPOI60
M. v.d. Waal
Holland Girl Le Dobry
IPOIII87
TEAM 4
KG Drenthe
L. DrenthRusskaja Mechta Elbin Elisy
IPOII55-
L. Drenth
Russkaja Mechta Otradna Ohota
IPOI71
P. BrontsemaCenna v.h. Eldenseveld
IPOI84

EXAMEN 07 juni
Keurmeester dhr F. Matekovic
Examenleider dhr A. Pleiter
Pakwerkers dhr E. van der AA en dhr L. Kuper 
Spoorleggers dhr W. Rozeboom en dhr L. Kuper
GELEIDERHONDCERT.ABCTOT.GESL.
Rieks van DekkenTessaVZH43


Gesl.
Mirjam BekkemaTessaVZH50


Gesl.
Ineke WitteveenIde Bauke vom DunvanhofVZH52


Gesl.
Petra HanssenArax AnibagVZH-----
Erwin van der AaNardo v.d. AnnahenhofIPO I787492244Gesl.
Gerda Smit- van DijkAicira vom WindmuhlenbergIPO I
608887--
Luppo ScheeveEndy v.d. Groote MaatIPO I
958285262Gesl.
Roy LametBono v.d. Groote MaatIPO III727480226Gesl.
Luppo KuperEden v.d. FivelborghIPO III
829587264Gesl.
Marcel van VulpenUrocko vom SennertalSPH I95--95Gesl.
OmarDunjaSPH I
95--95Gesl.
Gerrit RensenBasco vom KastanienhofSPH I
94--94Gesl.
Piet JagerBruno v.d. Groote MaatSPH II31----
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu